Güzel Sözler

Aglama.net - Birlikte en güzel sözlere...
Kullanıcı
Şifre
Beni Hatırla
Güzel söz ekle
Sitene Güzel söz ekle
Acılı sözler
Aldatma sözleri
Anlamlı sözler
Anneler günü mesajları
Arabesk sözler
Arkadaşlık sözleri
Asker mesajları
Atasözleri
Atatürk sözleri
Ayrılık sözleri
Aşk sözleri
Babalar günü mesajları
Bayram mesajları
Başarı sözleri
Beşiktaş mesajları
Cep mesajları
Damar sözler
Delikanlı sözleri
Deyimler
Dini sözler
Doğum günü mesajları
Dostluk mesajları
Duvar yazıları
Duygusal mesajlar
Esprili sözler
Etkileyici sözler
Evlilik mesajları
Fenerbahçe mesajları
Galatasaray mesajları
Geçmiş olsun mesajları
Gurbet sözleri
Günaydın mesajları
Güzel sözler
Gözyaşı ve kalp sözleri
Hadisler
Hak hukuk adalet sözleri
Hakaret sözleri
Hoş sözler
Hüzünlü sözler
ihanet sözleri
ilginç sözler
iltifat sözleri
ingilizce sözler
iyi geceler mesajları
Kadın erkek sözleri
Kandil mesajları
Karım için sözler
Kocam için sözler
Komik sözler
Kutlama mesajları
Kısa sözler
Kötü sözler
Maniler
Mevlana sözleri
Msn sözleri
Mutluluk sözleri
Nasihat sözleri
Nefret mesajları
Popüler sözler
Rest sözleri
Sevgi sözcükleri
Sevgililer günü mesajları
Sitem sözleri
Spor sözleri
Takvim sözleri
Taraftar mesajları
Tatlı sözler
Tekerlemeler
Teklif mesajları
Türkü sözleri
Yabancı sözler
Yalnızlık mesajları
Yeni yıl mesajları
Öğretmenler günü mesajları
Ölüm sözleri
Özdeyişler
Özlem mesajları
Özlü sözler
Özür mesajları
Şiirler
Diğer söz sitelerinden farkımız ne?
İçerik
Üyelik sistemi.
Yorum özelliği
Görünüm.

Yeni yıl mesajları


Yeni-yıl-mesajları toplam 26 onaylı mesaj var, şu anda 1. sayfadasınız.

Sığ sabunlarda örselenmektense derin sularda arınmak her zaman daha iyidir. Yeni yılda zamanın engin güzelliğinde büyük kulaçlarla, amacına ulaşman dileğiyle mutlu yıllar.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Paylaşılan bir sevinç iki kat olur, paylaşılan bir acı da yarıya iner. Yeni yılda dostlarınızla, sevdiklerinizle hayatı paylaşmanız dileğiyle mutlu yıllar dileriz.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Sevilmek umuduyla sevmek, insanındır. Fakat sevmek için sevilmek, meleklere özgüdür. Yeni yılda çevrenin meleklerle dolu olması dileğiyle.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır. Yeni yılın en mutlu değişimlerle başarı, sağlık ve bol paralar getirmesi dileğiyle.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Mutlu insan sevgisine ve kendisine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu Yıllar.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Bu dünyada mutlu olan insanlar, ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar, sana yakışacaktır.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Şunu unutma; her şeyin yok olduğunu düşündüğümüz anda, gelecek hala yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle. Yeni Yılınız Kutlu Olsun.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ieallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu geçmesi ve en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah`ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun. İyi Yıllar.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevdiğine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar Dilerim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi; kuşkulu fikirlerin içeri girmesine ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılın hepimize mutluluk, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olurdu. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Her yeni yıl başka bir güzel. Yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağınız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Yine bir yılbaşı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temeni ederim. Mutlu yıllar
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2010 Kategori: Yeni yıl mesajları Yorumlar (0)

Sayfa: 1 2