Güzel Sözler

Aglama.net - Birlikte en güzel sözlere...
Kullanıcı
Şifre
Beni Hatırla
Güzel söz ekle
Sitene Güzel söz ekle
Acılı sözler
Aldatma sözleri
Anlamlı sözler
Anneler günü mesajları
Arabesk sözler
Arkadaşlık sözleri
Asker mesajları
Atasözleri
Atatürk sözleri
Ayrılık sözleri
Aşk sözleri
Babalar günü mesajları
Bayram mesajları
Başarı sözleri
Beşiktaş mesajları
Cep mesajları
Damar sözler
Delikanlı sözleri
Deyimler
Dini sözler
Doğum günü mesajları
Dostluk mesajları
Duvar yazıları
Duygusal mesajlar
Esprili sözler
Etkileyici sözler
Evlilik mesajları
Fenerbahçe mesajları
Galatasaray mesajları
Geçmiş olsun mesajları
Gurbet sözleri
Günaydın mesajları
Güzel sözler
Gözyaşı ve kalp sözleri
Hadisler
Hak hukuk adalet sözleri
Hakaret sözleri
Hoş sözler
Hüzünlü sözler
ihanet sözleri
ilginç sözler
iltifat sözleri
ingilizce sözler
iyi geceler mesajları
Kadın erkek sözleri
Kandil mesajları
Karım için sözler
Kocam için sözler
Komik sözler
Kutlama mesajları
Kısa sözler
Kötü sözler
Maniler
Mevlana sözleri
Msn sözleri
Mutluluk sözleri
Nasihat sözleri
Nefret mesajları
Popüler sözler
Rest sözleri
Sevgi sözcükleri
Sevgililer günü mesajları
Sitem sözleri
Spor sözleri
Takvim sözleri
Taraftar mesajları
Tatlı sözler
Tekerlemeler
Teklif mesajları
Türkü sözleri
Yabancı sözler
Yalnızlık mesajları
Yeni yıl mesajları
Öğretmenler günü mesajları
Ölüm sözleri
Özdeyişler
Özlem mesajları
Özlü sözler
Özür mesajları
Şiirler
Diğer söz sitelerinden farkımız ne?
İçerik
Üyelik sistemi.
Yorum özelliği
Görünüm.

Nefret mesajları


Nefret-mesajları toplam 14 onaylı mesaj var, şu anda 1. sayfadasınız.

Dusmanlarim beni onblarin oynaya bilecegi toplardan sanmasinlar,cunku ben bir ates topuyum,oynamak isterlerse yakar gecerim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 04/10/2013 Kategori: Nefret mesajları Yorumlar (0)nefretimi ayaklandırdın şimdi durdur durura bilirsen :.Adsız.:
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 17/02/2014 Kategori: Nefret mesajları Yorumlar (0)\"Kızmıyorum ama söylemek istiyorum. Hani vardır ya bazıları... Çok bilgili ve kültürlü olarak bildiklerimizden bazıları... Bir söz alır oradan, buradan; kopya-yapıştır yapıp altına da ismini yazar ya. İşte buna kızmıyorum. Bu kişiyi takdir edenlere kızıyorum.\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Nefret mesajları Yorumlar (0)\"Özgürlük nedir? Nedir bu haykırışların amacı? Var mıydı hesapta özgürlük diye bağırıp özgürlüğü yokta aramak? Yoksa yoklarda kendinizi göremediğiniz için mi aynaya bakmaktan korkuyorsunuz? Mesele özgürlükse eğer, buyrun; özgürsünüz...\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Nefret mesajları Yorumlar (0)\"Ağzı süt kokan bir gençliğin basit hesaplarıdır etraflara savrulan o sinsi düşünceler... Evet sesleri var ama perdenin arkasında da evet derler mi işte o biraz soru gibi. Galiba birileri birilerini kandırmaktan zevk alıyor...\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Nefret mesajları Yorumlar (0)Olmadığm bırı ıcın sewilmektense,kendim olduğum için nefret edilmeyi tercih ederim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 30/07/2011 Kategori: Nefret mesajları Yorumlar (0)bazen acilar hayatimiza oyle imzalar atiyor ki, onu yok etmek icin herseyimizi vermeyi kabul edebiliriz.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 16/10/2009 Kategori: Nefret mesajları Yorumlar (0)DoğRuLaRımı qötüRmeye yeticek kadaR yanLış yapmadım hayatta... Çok sıkı$tığım yeRde boş bıraktım hep. Şimdi bıRaktığım boşLukLaRın biRindeyim beLkide... Kimsenin doğRusunu götürmedim Kimsenin yanLışı oLmadım ..!!
Gönderen: hayalseri Eklenme Tarihi: 22/04/2009 Kategori: Nefret mesajları Yorumlar (0)Damarıma Basma Gerekirse Romayıda Yakarım Oturdugun evi başına değil başını oturduğun evin Duvarına Sokarım!
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 04/03/2009 Kategori: Nefret mesajları Yorumlar (0)Duanla Doğmadımki Bedduanala Ölüm
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 25/01/2009 Kategori: Nefret mesajları Yorumlar (0)yüz verip adam ettiysem sıfır verip yok etmeyide bilirim
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 25/01/2009 Kategori: Nefret mesajları Yorumlar (0)3 kurusluk ınsana 5 kurusluk deger verırsen gerı kalan 2 kurusuylada senı satar
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 25/01/2009 Kategori: Nefret mesajları Yorumlar (0)GELME BANA CANIN SAOLSUN DÖNME BANA YOLUN AÇIK OLSUN BEN ŞİMDİ BAŞKA KALPDEYİM BUDA SANA KAPAK OLSUN
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 04/01/2009 Kategori: Nefret mesajları Yorumlar (0)Beni unutsun demişsin düşün bakalım hatırlanmaya değer misin ?
Gönderen: admin Eklenme Tarihi: 24/08/2008 Kategori: Nefret mesajları Yorumlar (1)