Güzel Sözler

Aglama.net - Birlikte en güzel sözlere...
Kullanıcı
Şifre
Beni Hatırla
Güzel söz ekle
Sitene Güzel söz ekle
Acılı sözler
Aldatma sözleri
Anlamlı sözler
Anneler günü mesajları
Arabesk sözler
Arkadaşlık sözleri
Asker mesajları
Atasözleri
Atatürk sözleri
Ayrılık sözleri
Aşk sözleri
Babalar günü mesajları
Bayram mesajları
Başarı sözleri
Beşiktaş mesajları
Cep mesajları
Damar sözler
Delikanlı sözleri
Deyimler
Dini sözler
Doğum günü mesajları
Dostluk mesajları
Duvar yazıları
Duygusal mesajlar
Esprili sözler
Etkileyici sözler
Evlilik mesajları
Fenerbahçe mesajları
Galatasaray mesajları
Geçmiş olsun mesajları
Gurbet sözleri
Günaydın mesajları
Güzel sözler
Gözyaşı ve kalp sözleri
Hadisler
Hak hukuk adalet sözleri
Hakaret sözleri
Hoş sözler
Hüzünlü sözler
ihanet sözleri
ilginç sözler
iltifat sözleri
ingilizce sözler
iyi geceler mesajları
Kadın erkek sözleri
Kandil mesajları
Karım için sözler
Kocam için sözler
Komik sözler
Kutlama mesajları
Kısa sözler
Kötü sözler
Maniler
Mevlana sözleri
Msn sözleri
Mutluluk sözleri
Nasihat sözleri
Nefret mesajları
Popüler sözler
Rest sözleri
Sevgi sözcükleri
Sevgililer günü mesajları
Sitem sözleri
Spor sözleri
Takvim sözleri
Taraftar mesajları
Tatlı sözler
Tekerlemeler
Teklif mesajları
Türkü sözleri
Yabancı sözler
Yalnızlık mesajları
Yeni yıl mesajları
Öğretmenler günü mesajları
Ölüm sözleri
Özdeyişler
Özlem mesajları
Özlü sözler
Özür mesajları
Şiirler
Diğer söz sitelerinden farkımız ne?
İçerik
Üyelik sistemi.
Yorum özelliği
Görünüm.

Hak hukuk adalet sözleri


Hak-hukuk-adalet-sözleri toplam 17 onaylı mesaj var, şu anda 1. sayfadasınız.

Adalet Mülkün Temelidir.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 25/12/2011 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Vatanina ve Milletine hizmet etmis birinin, Vatanina ve Milletine ihanet etme hakki yoktur...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 07/08/2009 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adaletin hakim olduğu yerde, silahın yeri yoktur.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adaletin kılıcı ile vuran kol ne kadar zayıf olursa olsun, yine de kuvvetlidir.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adalet Hakk ı ve halkı hoşnut etmenin en emin yolu...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adaletin başlıca niteliği, merhamet ve sabırdır.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adalet yoksa, cesaret de yoktur.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adalet Yaratıcıyı da insanları da memnun eder.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adalet topaldır, ağır ağır yürür; fakat gideceği yere er geç varır.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adalet tutkunuz, itidal düsturunuz, gerçek taassubunuz, zulüm düşmanınız, zalim hasmınız olsun.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adalet nerede hesap sorarsa, merhamet orada haklarını kaybeder.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adalet nedir ? Ağaçlara su vermek. Zulüm nedir ? Dikeni sulamak. Adalet bir nimeti yerine koymaktır; her su çeken tohumu sulamak değil. Zulüm nedir ? Bir şeyi yerinde kullanmamak, yeri olmayan yere koymaktır.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adalet korkusu, usluluğun başlangıcıdır.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adalet halkın dirliği ve düzeni; idarecilerin süsü ve güzelliğidir.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adalet dünyadan kalkarsa, insan hayatına değer verecek bir şey kalmaz.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adalet haksız olana zulum gibi gelir.Çünkü her insan kendi gözünde suçsuzdur.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)Adalet bir kutup yıldızı gibi yerinde durur. Geri kalan her şey, onun etrafında döner.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/11/2008 Kategori: Hak hukuk adalet sözleri Yorumlar (0)