Güzel Sözler

Aglama.net - Birlikte en güzel sözlere...
Kullanıcı
Şifre
Beni Hatırla
Güzel söz ekle
Sitene Güzel söz ekle
Acılı sözler
Aldatma sözleri
Anlamlı sözler
Anneler günü mesajları
Arabesk sözler
Arkadaşlık sözleri
Asker mesajları
Atasözleri
Atatürk sözleri
Ayrılık sözleri
Aşk sözleri
Babalar günü mesajları
Bayram mesajları
Başarı sözleri
Beşiktaş mesajları
Cep mesajları
Damar sözler
Delikanlı sözleri
Deyimler
Dini sözler
Doğum günü mesajları
Dostluk mesajları
Duvar yazıları
Duygusal mesajlar
Esprili sözler
Etkileyici sözler
Evlilik mesajları
Fenerbahçe mesajları
Galatasaray mesajları
Geçmiş olsun mesajları
Gurbet sözleri
Günaydın mesajları
Güzel sözler
Gözyaşı ve kalp sözleri
Hadisler
Hak hukuk adalet sözleri
Hakaret sözleri
Hoş sözler
Hüzünlü sözler
ihanet sözleri
ilginç sözler
iltifat sözleri
ingilizce sözler
iyi geceler mesajları
Kadın erkek sözleri
Kandil mesajları
Karım için sözler
Kocam için sözler
Komik sözler
Kutlama mesajları
Kısa sözler
Kötü sözler
Maniler
Mevlana sözleri
Msn sözleri
Mutluluk sözleri
Nasihat sözleri
Nefret mesajları
Popüler sözler
Rest sözleri
Sevgi sözcükleri
Sevgililer günü mesajları
Sitem sözleri
Spor sözleri
Takvim sözleri
Taraftar mesajları
Tatlı sözler
Tekerlemeler
Teklif mesajları
Türkü sözleri
Yabancı sözler
Yalnızlık mesajları
Yeni yıl mesajları
Öğretmenler günü mesajları
Ölüm sözleri
Özdeyişler
Özlem mesajları
Özlü sözler
Özür mesajları
Şiirler
Diğer söz sitelerinden farkımız ne?
İçerik
Üyelik sistemi.
Yorum özelliği
Görünüm.

Güzel sözler


Güzel-sözler toplam 113 onaylı mesaj var, şu anda 2. sayfadasınız.

\"Bazı sözler zamanında yazılmamış görünse de aslında yürekler her zaman taşır o sözleri. Ve ben kendime artık sormuyorum bunu. Susmak bazen hayata arka pencereden bakmaktır. Ve bazen de susmak doğru düşünmektir.\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Seni özlüyorum. Cumhuriyet caddesinde yürümeyi özlüyorum. Güneşi özlüyorum. Yürümeyi özlüyorum. Nasıldım bilmiyorum. Neredeyim bilmiyorum...\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)Yaş önemli olmayıp her yaşa fırsat vermek şart olmalı. Gerektiğinde yaşı hitap etmek için öğrenmeli...\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Satranç bir hata oyunudur. En az hata yapan kazanır.\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Sahte isimlerin arkasına gizlenip, sahte resimlerle konuşmaktansa susmayı tercih ederim.\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Ölüm beni çağırıyor anne! Ama ben daha önce hiç ölmedim ki...\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Neyin söylendiği değil, kimin ne söylediği önemlidir.\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Korkmuyorum, çünkü attığım her adımda ölüm var.\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Kim olursan ol, haddini bilerek konuş; lakin bir söz her şeyi değiştirebilir.\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"İnsanların hayat hikâyelerini dinledikçe hedeflerime bir adım daha yaklaşmış oluyorum.\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Hiçbir endişem yok; arkama baktığımda söylenebilecek çok sözün olduğunu görüyorum.\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Her zaman bir sözümüz var diyebilirsiniz ancak unutmayın ki söz her zaman parmağın olmayabilir...\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Her fotoğraf karesinde farklı çıksam da düşüncelerim hep aynı...\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Hayat yaşanılmaya açıktır.\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Hayattan bıktıysanız ve kaçacak delik arıyorsanız satranç oynayın!\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Hayat değerli kıldıklarımızı hissettikçe tat verir.\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Hayata gülümsemek en büyük umuttur.\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Eğer başarılı olmak için büyümek şartsa büyük olduğunuzu unutmayın!\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Bugünü dün gibi yaşarsan, yarının da bugün olur. Bu durumda sen yaşamamış olursun.\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)\"Bu yalan dünyada herkesin sadece bir hayatı vardır. Onu da siz alırsanız kişi zaten bitecektir.\" (Bilgin BERGE)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/09/2011 Kategori: Güzel sözler Yorumlar (0)

Sayfa: 1 2 3 4 5 6