Güzel Sözler

Aglama.net - Birlikte en güzel sözlere...
Kullanıcı
Şifre
Beni Hatırla
Güzel söz ekle
Sitene Güzel söz ekle
Acılı sözler
Aldatma sözleri
Anlamlı sözler
Anneler günü mesajları
Arabesk sözler
Arkadaşlık sözleri
Asker mesajları
Atasözleri
Atatürk sözleri
Ayrılık sözleri
Aşk sözleri
Babalar günü mesajları
Bayram mesajları
Başarı sözleri
Beşiktaş mesajları
Cep mesajları
Damar sözler
Delikanlı sözleri
Deyimler
Dini sözler
Doğum günü mesajları
Dostluk mesajları
Duvar yazıları
Duygusal mesajlar
Esprili sözler
Etkileyici sözler
Evlilik mesajları
Fenerbahçe mesajları
Galatasaray mesajları
Geçmiş olsun mesajları
Gurbet sözleri
Günaydın mesajları
Güzel sözler
Gözyaşı ve kalp sözleri
Hadisler
Hak hukuk adalet sözleri
Hakaret sözleri
Hoş sözler
Hüzünlü sözler
ihanet sözleri
ilginç sözler
iltifat sözleri
ingilizce sözler
iyi geceler mesajları
Kadın erkek sözleri
Kandil mesajları
Karım için sözler
Kocam için sözler
Komik sözler
Kutlama mesajları
Kısa sözler
Kötü sözler
Maniler
Mevlana sözleri
Msn sözleri
Mutluluk sözleri
Nasihat sözleri
Nefret mesajları
Popüler sözler
Rest sözleri
Sevgi sözcükleri
Sevgililer günü mesajları
Sitem sözleri
Spor sözleri
Takvim sözleri
Taraftar mesajları
Tatlı sözler
Tekerlemeler
Teklif mesajları
Türkü sözleri
Yabancı sözler
Yalnızlık mesajları
Yeni yıl mesajları
Öğretmenler günü mesajları
Ölüm sözleri
Özdeyişler
Özlem mesajları
Özlü sözler
Özür mesajları
Şiirler
Diğer söz sitelerinden farkımız ne?
İçerik
Üyelik sistemi.
Yorum özelliği
Görünüm.

Gözyaşı ve kalp sözleri


Gözyaşı-ve-kalp-sözleri toplam 17 onaylı mesaj var, şu anda 1. sayfadasınız.

yine dokundu ellerim resmine yemin etmiştim dokunmayak,bakmayacak,unutacaktım,sevmiyorum diyecektim,olmadı yarim...sensizliğin acısını kimse unutturamadı...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 26/12/2011 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)gozlerin gozlerimi gozledigini gozlerken, gozlerimin gozlerini gozledigini gozledim
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/11/2009 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)SEVGİYİ TAŞIYAN YÜREK,YÜREĞİ TAŞIYAN BEDEN,BEDENİ AYAKTA TUTAN UMUTTUR.UMUTTURKİ İMKANSIZLIĞINI BİLSEDE YİNEDE BİR DAMLA UMUT IŞIĞI YANSIN DİYE BEKLER YÜREK, GEÇEN ZAMAN VE VAKİTLERDEN HABERSİZ SADECE BEKLER.GÖZYAŞLARI KURUMASADA YİNEDE BEKLER....
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/12/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)Gözyaşları ile yıkanmış bir yüzden daha temiz bir şey olamaz.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 25/11/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)Gözyaşını tanımayan tuzu kuru bir insanın, kalbiyle gözü arasındaki bağlantı kopmuş demektir.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 25/11/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)Gözyaşıyla yıkanan gece, aydınlıktır.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 25/11/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)Gözler yaşarmadıkça, gönülde gökkuşağı oluşmaz.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 25/11/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)Gözlerin rengi, biçimi ne kadar farklı olursa olsun, gözyaşlarının rengi aynıdır.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 25/11/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)Ey insanlar! Kalplerinizi doğrultun ki, dış görünüşünüz de doğru olsun.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 25/11/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)Gerçekten kalplerin bozulması altı şeyle olur : Tevbe etmek ümidi ile günah işlemek, İlmiyle amil olmamak, ihlasla amel etmemek, ALLAH\'ın rızık olarak verdiklerine şükretmemek, ALLAH\'ın taksimine razı olmamak, defnettikleri ölülerden ibret almamak.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 25/11/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)Eğerki bir müminin kalbini kırarsan, Hak\'ka eylediğin secde değildir.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 25/11/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)Döktüğümüz gözyaşları, sakın yüzümüzü kızartmasın, çünkü katılaşan kalplerimizi örten toprağın, gözleri bulundıran tozlarının üzerine dökülen bir yağmur gibidir.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 23/11/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)Bazen kalbim beni o kadar üzer ki, gözlerimi ağlayarak çıkarmak isterim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 23/11/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)Beraber ağlamaktaki tatlılık kadar, hiç bir şey kalpleri birbirine bağlamaz.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 23/11/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)Ağlarım, ağlatamam; hissederim, söyleyemem; Dili yok kalbimin, ondan ne kadar bizarım.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 23/11/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)ALLAH\'ım, sen ki bize hayatta o kadar çok şey verdin, merhamet et de bir şey daha ver: Bize bütün bu nimetlere karşı, nimet ve şükran duygusu taşıyan bir kalp de ihsan et.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 23/11/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)Yürek yürek derler. Zavallı yürek. Kim derdi ki bir gün, göğüslerden iskambil kağıtlarına düşecek.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 23/11/2008 Kategori: Gözyaşı ve kalp sözleri Yorumlar (0)