Güzel Sözler

Aglama.net - Birlikte en güzel sözlere...
Kullanıcı
Şifre
Beni Hatırla
Güzel söz ekle
Sitene Güzel söz ekle
Acılı sözler
Aldatma sözleri
Anlamlı sözler
Anneler günü mesajları
Arabesk sözler
Arkadaşlık sözleri
Asker mesajları
Atasözleri
Atatürk sözleri
Ayrılık sözleri
Aşk sözleri
Babalar günü mesajları
Bayram mesajları
Başarı sözleri
Beşiktaş mesajları
Cep mesajları
Damar sözler
Delikanlı sözleri
Deyimler
Dini sözler
Doğum günü mesajları
Dostluk mesajları
Duvar yazıları
Duygusal mesajlar
Esprili sözler
Etkileyici sözler
Evlilik mesajları
Fenerbahçe mesajları
Galatasaray mesajları
Geçmiş olsun mesajları
Gurbet sözleri
Günaydın mesajları
Güzel sözler
Gözyaşı ve kalp sözleri
Hadisler
Hak hukuk adalet sözleri
Hakaret sözleri
Hoş sözler
Hüzünlü sözler
ihanet sözleri
ilginç sözler
iltifat sözleri
ingilizce sözler
iyi geceler mesajları
Kadın erkek sözleri
Kandil mesajları
Karım için sözler
Kocam için sözler
Komik sözler
Kutlama mesajları
Kısa sözler
Kötü sözler
Maniler
Mevlana sözleri
Msn sözleri
Mutluluk sözleri
Nasihat sözleri
Nefret mesajları
Popüler sözler
Rest sözleri
Sevgi sözcükleri
Sevgililer günü mesajları
Sitem sözleri
Spor sözleri
Takvim sözleri
Taraftar mesajları
Tatlı sözler
Tekerlemeler
Teklif mesajları
Türkü sözleri
Yabancı sözler
Yalnızlık mesajları
Yeni yıl mesajları
Öğretmenler günü mesajları
Ölüm sözleri
Özdeyişler
Özlem mesajları
Özlü sözler
Özür mesajları
Şiirler
Diğer söz sitelerinden farkımız ne?
İçerik
Üyelik sistemi.
Yorum özelliği
Görünüm.

Esprili sözler


Esprili-sözler toplam 61 onaylı mesaj var, şu anda 1. sayfadasınız.

cennet annelerin ayağının altındaymış bende diodm annem bana kızdığında neden seni ayağımın altına alırım diodu oyy o anda bile beni düşünüyomuşxd
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 17/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)* KOMŞULARIM DİNLEDİĞİM MÜZİKLERİ O KADAR ÇOK SEVİYORLAR Kİ HER SEFERİNDE DUVARA VURARAK RİTM TUTUYORLAR.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 28/11/2013 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)Empatinin Türklerde açılımı: Aynı şeyi senin anana bacına yapsalar hoşuna gider mi?
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 04/10/2013 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)bir gün ağlarsan beni ara belki seninle ağlayamam ama göz yaşlarını sile bilirim çünkü mendil satıyorum (3 tane 1 lira):):)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)Dolar yine fırlamış. O ne fırlamadır siz bilemezsiniz.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)Askim seni seviyorum! ama parayı daha cok lakin paranin ne onemi var, muhim olan miktarı
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)Sen kadayif kadar tatli, lahmacun kadar sicak, cig kofte kadar yakici, dolma gibi cekici, bulgur gibi asil ve icli kofte kadar dayanilmazsin
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)Okulda birilerinden sakız istediğimde, uyuşturucu satıcısı gibiler. “Benden almadın tamam mı, kimseye gösterme sakın bak, başka yok, sonuncusunu da sana verdim.”
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)Elektiriğin gittiğini unutup düğmeye basıp, sonra tekrar basıp “ulan şimdi bu açık mı kapalı mı” hissi diye de birşey var. bence açık.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)Zamanında bana “Koşma yavrım terlersin, hasta olursun.” demeselerdi şimdi 100 metrede Bolt’u geçmiştim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)Babamla kavga edince o sinirle “cezalısın odana çık” dedi. Ama bizim ev tek katlı. fakirliğimizi yüzüne vurmaym üzülmesin diye çatıya çıktım. Bu gece kiremitlerin üzerinde yatıcam.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)Sınavımı bitirdim! Kağıdımı veriyorum.. Bitirdin mi evladım? Yok hocam açıktığınızı düşündüm, kağıdı yemeniz için veriyorum.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)Sınavımı bitirdim! Kağıdımı veriyorum.. Bitirdin mi evladım? Yok hocam açıktığınızı düşündüm, kağıdı yemeniz için veriyorum.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)Küçükken, yanağımı sıkıp “seni kızıma alacağım” diyen teyzeler? Ne oldu bizim iş.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)Delinin biri deliler hastanesinde banyo yaparken diğerleri delikten bakmasın diye kapıyı sökmüş.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)Az kaldı bilgisayara benimle evlenirmisn diye sormaya ? çık tatlı ya ne istesem yapıyo tribi falan da yok
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)Istersen bin defa soyle akil olmadik insana bisey ogretemezsin :D
Gönderen: meisjeishere Eklenme Tarihi: 17/02/2014 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)sus derler susarsız sonra bisey desene susdun oturuyosn derler sonrada birsöz söylenir ama buraya ait deqil :D
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 05/07/2012 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)...Ilahi azrail sen adamı öldürürsün...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/03/2012 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)+baba -efndim +anne -efendim +dede -efendim +nine -efndim benzizin efendinizim...)!!
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 31/01/2012 Kategori: Esprili sözler Yorumlar (0)

Sayfa: 1 2 3 4