Güzel Sözler

Aglama.net - Birlikte en güzel sözlere...
Kullanıcı
Şifre
Beni Hatırla
Güzel söz ekle
Sitene Güzel söz ekle
Acılı sözler
Aldatma sözleri
Anlamlı sözler
Anneler günü mesajları
Arabesk sözler
Arkadaşlık sözleri
Asker mesajları
Atasözleri
Atatürk sözleri
Ayrılık sözleri
Aşk sözleri
Babalar günü mesajları
Bayram mesajları
Başarı sözleri
Beşiktaş mesajları
Cep mesajları
Damar sözler
Delikanlı sözleri
Deyimler
Dini sözler
Doğum günü mesajları
Dostluk mesajları
Duvar yazıları
Duygusal mesajlar
Esprili sözler
Etkileyici sözler
Evlilik mesajları
Fenerbahçe mesajları
Galatasaray mesajları
Geçmiş olsun mesajları
Gurbet sözleri
Günaydın mesajları
Güzel sözler
Gözyaşı ve kalp sözleri
Hadisler
Hak hukuk adalet sözleri
Hakaret sözleri
Hoş sözler
Hüzünlü sözler
ihanet sözleri
ilginç sözler
iltifat sözleri
ingilizce sözler
iyi geceler mesajları
Kadın erkek sözleri
Kandil mesajları
Karım için sözler
Kocam için sözler
Komik sözler
Kutlama mesajları
Kısa sözler
Kötü sözler
Maniler
Mevlana sözleri
Msn sözleri
Mutluluk sözleri
Nasihat sözleri
Nefret mesajları
Popüler sözler
Rest sözleri
Sevgi sözcükleri
Sevgililer günü mesajları
Sitem sözleri
Spor sözleri
Takvim sözleri
Taraftar mesajları
Tatlı sözler
Tekerlemeler
Teklif mesajları
Türkü sözleri
Yabancı sözler
Yalnızlık mesajları
Yeni yıl mesajları
Öğretmenler günü mesajları
Ölüm sözleri
Özdeyişler
Özlem mesajları
Özlü sözler
Özür mesajları
Şiirler
Diğer söz sitelerinden farkımız ne?
İçerik
Üyelik sistemi.
Yorum özelliği
Görünüm.

Doğum günü mesajları


Doğum-günü-mesajları toplam 26 onaylı mesaj var, şu anda 1. sayfadasınız.

ESKİ YAŞINI ŞUTLAR; YENİ YAŞINI KUTLARIM...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 30/07/2011 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 13/12/2010 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa nice yaşlara.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 13/12/2010 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Önce kar idin eridin çağlayan oldun, gonca idin açtın gül oldun, gözümde yaştın bittin gülücük oldun, bir yaş daha büyüdün doğum günün kutlu olsun.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 13/12/2010 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. doğum günün kutlu olsun.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 13/12/2010 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Bu bir sms süprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 13/12/2010 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 13/12/2010 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BUKET :)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 24/01/2010 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Sensizlik yok demek kadar acı sen nefes kadar degerli cnm kadar degerlidin yoklugun yagmura yazı yazmak kadar zor iyki dogdunn=)))=)))
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 30/12/2009 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar seni ona kavuştursun DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/11/2009 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)yasamak omru kisaltir dogum gunu insani yaşlandırır
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 31/01/2009 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Yaşa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 09/11/2008 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğumgünün kutlu olsun.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 09/11/2008 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğumgünün kutlu olsun!
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 09/11/2008 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir \"hayat pastası\" yapabiliriz sanırım... Nice yaşlara!
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 09/11/2008 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyiki doğdun birtanem.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 09/11/2008 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Güneş kadar sıcak... Kar tanesi kadar berrak... Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 02/11/2008 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 02/11/2008 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara..
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 02/11/2008 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 02/11/2008 Kategori: Doğum günü mesajları Yorumlar (0)

Sayfa: 1 2