Güzel Sözler

Aglama.net - Birlikte en güzel sözlere...
Kullanıcı
Şifre
Beni Hatırla
Güzel söz ekle
Sitene Güzel söz ekle
Acılı sözler
Aldatma sözleri
Anlamlı sözler
Anneler günü mesajları
Arabesk sözler
Arkadaşlık sözleri
Asker mesajları
Atasözleri
Atatürk sözleri
Ayrılık sözleri
Aşk sözleri
Babalar günü mesajları
Bayram mesajları
Başarı sözleri
Beşiktaş mesajları
Cep mesajları
Damar sözler
Delikanlı sözleri
Deyimler
Dini sözler
Doğum günü mesajları
Dostluk mesajları
Duvar yazıları
Duygusal mesajlar
Esprili sözler
Etkileyici sözler
Evlilik mesajları
Fenerbahçe mesajları
Galatasaray mesajları
Geçmiş olsun mesajları
Gurbet sözleri
Günaydın mesajları
Güzel sözler
Gözyaşı ve kalp sözleri
Hadisler
Hak hukuk adalet sözleri
Hakaret sözleri
Hoş sözler
Hüzünlü sözler
ihanet sözleri
ilginç sözler
iltifat sözleri
ingilizce sözler
iyi geceler mesajları
Kadın erkek sözleri
Kandil mesajları
Karım için sözler
Kocam için sözler
Komik sözler
Kutlama mesajları
Kısa sözler
Kötü sözler
Maniler
Mevlana sözleri
Msn sözleri
Mutluluk sözleri
Nasihat sözleri
Nefret mesajları
Popüler sözler
Rest sözleri
Sevgi sözcükleri
Sevgililer günü mesajları
Sitem sözleri
Spor sözleri
Takvim sözleri
Taraftar mesajları
Tatlı sözler
Tekerlemeler
Teklif mesajları
Türkü sözleri
Yabancı sözler
Yalnızlık mesajları
Yeni yıl mesajları
Öğretmenler günü mesajları
Ölüm sözleri
Özdeyişler
Özlem mesajları
Özlü sözler
Özür mesajları
Şiirler
Diğer söz sitelerinden farkımız ne?
İçerik
Üyelik sistemi.
Yorum özelliği
Görünüm.

Başarı sözleri


Başarı-sözleri toplam 22 onaylı mesaj var, şu anda 1. sayfadasınız.

başarmak başaramayacaksın diyenlere verilebilecek en güzel cevaptır.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 04/10/2010 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (1)kimse merdivenleri elleri cebinde çıkmamıştır
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 30/08/2010 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Ben hiç başarısızlık yapmadım.Bunun sırrı :ben yaparım demek ve düşünmek.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/06/2010 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Başarı için her şey gereklidir ama bunların en önemlisi. KENDİNE GÜVENDİR...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 24/01/2010 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)rüzgarı kendine göre ayarlayamıyosan, yelkenlerini ona göre ayarla...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 14/01/2009 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)hiç kimse başarı merdivenlerine elleri cebinde çıkmamıştır.....
Gönderen: prestin Eklenme Tarihi: 12/01/2009 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)başarıya giden tek yol,çalışmaktır
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 16/11/2008 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Bedelini ödemeden bir üstünlüğe; karşılığı olmadan bir zevke; başarısızlığı olmadan bir madalyaya sahip olmak istiyorlar. Böyle bir şey, boş bir düştür.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/11/2008 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Bir şeyi başarmak için, ona kesin kaarr vermekten başka, başarıya ulaştırıcı bir yol bilmiyorum.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/11/2008 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Bazı yenilgilerin nedeni, insanların işi yarıda bıraktıklarında, başarıya ne kadar yakın olduklarını bilememeleridir.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/11/2008 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Başarıyorlar; çünkü başaracaklarını düşünüyorlar.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/11/2008 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Başarıya ulaşacak dimağlar burgu gibi, tek başına işleyen dimağlardır.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/11/2008 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Başarıya inanırsanız; O sizi başarmak için güçlendirecektir. Başarısızlığa inanırsanız; o mesajlar sizi başarısızlığa yönlendirecektir. Bir şeyi yapabileceğinizi ya da yapamayacağınızı söylediğinizde, her iki durumda da haklı olduğunuzu unutmayın.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/11/2008 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Başarısızlık mı? Ben hiç karşılaşmadım kendisiyle. Benim karşılaştığım bir takım aksiliklerdi.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/11/2008 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Başarısızlık, ecel değil; öğretmendir. Başarısızlık, yenilgi değildir; gecikmedir. Çıkmaz sokak değil; dönemeçtir.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/11/2008 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Başarının koşulları: Bilmek, istemek, cüret etmek ve susmak.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/11/2008 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Başarının insanları şımartıp, onları tembel, bencil ve övüngen yaptığı yolundaki yaygın kanı aslında yanlıştır. Tam tersine başarı, insanları yumuşak başlı, iyi yürekli ve hoşgörülü yapar. Kişileri kırıcı ve sert yapan, yenilgisidir.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/11/2008 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Başarılı bir hayatın bütün sırrı, alnına yazılan yazgının ne olduğunu bulmak ve onu hayata geçirmektir.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/11/2008 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Başarımı hiç bir tesadüfe borçlu değilim. Buluşlarımda tesadüfün değil; çalışmalarımın eseridir.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/11/2008 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)Başarı bir çok günlük zaferler serisinden oluşur. İyi ve muhteşem arasındaki fark, sadece biraz daha fazla gayrettir.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/11/2008 Kategori: Başarı sözleri Yorumlar (0)

Sayfa: 1 2