Güzel Sözler

Aglama.net - Birlikte en güzel sözlere...
Kullanıcı
Şifre
Beni Hatırla
Güzel söz ekle
Sitene Güzel söz ekle
Acılı sözler
Aldatma sözleri
Anlamlı sözler
Anneler günü mesajları
Arabesk sözler
Arkadaşlık sözleri
Asker mesajları
Atasözleri
Atatürk sözleri
Ayrılık sözleri
Aşk sözleri
Babalar günü mesajları
Bayram mesajları
Başarı sözleri
Beşiktaş mesajları
Cep mesajları
Damar sözler
Delikanlı sözleri
Deyimler
Dini sözler
Doğum günü mesajları
Dostluk mesajları
Duvar yazıları
Duygusal mesajlar
Esprili sözler
Etkileyici sözler
Evlilik mesajları
Fenerbahçe mesajları
Galatasaray mesajları
Geçmiş olsun mesajları
Gurbet sözleri
Günaydın mesajları
Güzel sözler
Gözyaşı ve kalp sözleri
Hadisler
Hak hukuk adalet sözleri
Hakaret sözleri
Hoş sözler
Hüzünlü sözler
ihanet sözleri
ilginç sözler
iltifat sözleri
ingilizce sözler
iyi geceler mesajları
Kadın erkek sözleri
Kandil mesajları
Karım için sözler
Kocam için sözler
Komik sözler
Kutlama mesajları
Kısa sözler
Kötü sözler
Maniler
Mevlana sözleri
Msn sözleri
Mutluluk sözleri
Nasihat sözleri
Nefret mesajları
Popüler sözler
Rest sözleri
Sevgi sözcükleri
Sevgililer günü mesajları
Sitem sözleri
Spor sözleri
Takvim sözleri
Taraftar mesajları
Tatlı sözler
Tekerlemeler
Teklif mesajları
Türkü sözleri
Yabancı sözler
Yalnızlık mesajları
Yeni yıl mesajları
Öğretmenler günü mesajları
Ölüm sözleri
Özdeyişler
Özlem mesajları
Özlü sözler
Özür mesajları
Şiirler
Diğer söz sitelerinden farkımız ne?
İçerik
Üyelik sistemi.
Yorum özelliği
Görünüm.

Anneler günü mesajları


Anneler-günü-mesajları toplam 20 onaylı mesaj var, şu anda 1. sayfadasınız.

Fedakarlık, Sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; sadece Annem derdim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 28/11/2013 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 02/03/2012 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)anem seni cok seviyorum doum gunun kutlu olsun hep bizimle kal
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/02/2012 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)CANIM BENİM BİRTANEM GECELERİ NUR TANEM PAZARLARDA NAR TANEM KALBİMDE MİNİK PAREM ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN ANNEMMMMMMMMM
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 31/01/2012 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)babamın mirasıyla değil anamın duasıyla yaşıyorum
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 28/12/2011 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)AnNeCiĞiM iYi Ki VaRsIn AnNeLeR gÜnÜn KuTlU oLsUn<3
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/12/2011 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)Annem...Annem benim bitanem :) hayatimda var olan herseysin,sensiz olmaz,olamaz...Bensin,herseyimsin...Daima,sonsuza kadar lutfen yanimda kal...Beni asla yalniz birakma :) Meri :)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 19/09/2011 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)canım annem seni çoook sewiyorm <3 :D
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 31/07/2011 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)Bembeyaz bulutlara, pembe güllerle resmini yapmaya çalıştım. Ama senin güzelliğine yapraklar yetmedi, Anneler günün kutlu olsun anneciğim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 02/05/2011 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)Ne olur gitme, hep yanımda kal ve her günüm anneler günü kadar seninle dolu ve güzel olsun, Anneler günün kutlu olsun anneciğim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 02/05/2011 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)Hayat senin yanında güzel, zorluklar senin yanında daha kolay hepsi senin sevginden teşekkürler, Anneler günün kutlu olsun anneciğim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 02/05/2011 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)Yüreğimi ve buselerimi sevginin pembe zarfına koydum ve sana bıraktım. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 02/05/2011 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)Sana olan sevgim o kadar özel ki, sende ve bende saklı kalsın, anlatmayalım. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 02/05/2011 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)Hayat senin yanında güzel, zorluklar senin yanında daha kolay hepsi senin sevginden teşekkürler, Anneler günün kutlu olsun anneciğim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 27/01/2011 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)Yüreğimi ve buselerimi sevginin pembe zarfına koydum ve sana bıraktım. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 27/01/2011 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)Sana olan sevgim o kadar özel ki, sende ve bende saklı kalsın, anlatmayalım. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 27/01/2011 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)anneler nedir ki..sadece bir melek
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 24/01/2010 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)CanıM AnneCiğiM. buralarda senın guzel yemeklerin kokmuyor. özlemin yüreğime dokunuyor. seni anlatacak tek acı sol yanımı kavuruyor. CANIM aNNEM..
Gönderen: h4s4n Eklenme Tarihi: 15/03/2009 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)Dokuz ay karnında taşıdın, emzirdin, temizledin...ben ne yaptım sana ana, ne yapabilirim sana ana?Ölene kadar kölenim!!!
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 10/10/2008 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (0)Mümkün olsada çocuk olabisem keşke tekrar kucağına yatabilsem,her düştüğümde kaldırsan beni yine,hiç üzmesem seni,seni çok seviyorum annecim,anneler günün kutlu olsun....
Gönderen: admin Eklenme Tarihi: 24/08/2008 Kategori: Anneler günü mesajları Yorumlar (2)