Güzel Sözler

Aglama.net - Birlikte en güzel sözlere...
Kullanıcı
Şifre
Beni Hatırla
Güzel söz ekle
Sitene Güzel söz ekle
Acılı sözler
Aldatma sözleri
Anlamlı sözler
Anneler günü mesajları
Arabesk sözler
Arkadaşlık sözleri
Asker mesajları
Atasözleri
Atatürk sözleri
Ayrılık sözleri
Aşk sözleri
Babalar günü mesajları
Bayram mesajları
Başarı sözleri
Beşiktaş mesajları
Cep mesajları
Damar sözler
Delikanlı sözleri
Deyimler
Dini sözler
Doğum günü mesajları
Dostluk mesajları
Duvar yazıları
Duygusal mesajlar
Esprili sözler
Etkileyici sözler
Evlilik mesajları
Fenerbahçe mesajları
Galatasaray mesajları
Geçmiş olsun mesajları
Gurbet sözleri
Günaydın mesajları
Güzel sözler
Gözyaşı ve kalp sözleri
Hadisler
Hak hukuk adalet sözleri
Hakaret sözleri
Hoş sözler
Hüzünlü sözler
ihanet sözleri
ilginç sözler
iltifat sözleri
ingilizce sözler
iyi geceler mesajları
Kadın erkek sözleri
Kandil mesajları
Karım için sözler
Kocam için sözler
Komik sözler
Kutlama mesajları
Kısa sözler
Kötü sözler
Maniler
Mevlana sözleri
Msn sözleri
Mutluluk sözleri
Nasihat sözleri
Nefret mesajları
Popüler sözler
Rest sözleri
Sevgi sözcükleri
Sevgililer günü mesajları
Sitem sözleri
Spor sözleri
Takvim sözleri
Taraftar mesajları
Tatlı sözler
Tekerlemeler
Teklif mesajları
Türkü sözleri
Yabancı sözler
Yalnızlık mesajları
Yeni yıl mesajları
Öğretmenler günü mesajları
Ölüm sözleri
Özdeyişler
Özlem mesajları
Özlü sözler
Özür mesajları
Şiirler
Diğer söz sitelerinden farkımız ne?
İçerik
Üyelik sistemi.
Yorum özelliği
Görünüm.

Anlamlı sözler


Anlamlı-sözler toplam 279 onaylı mesaj var, şu anda 3. sayfadasınız.

arkadaşım seni çok seviyorum umarım sende beni seversin (öznur arpalı 5/e )(efsann)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/12/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)yanında seni ısıtacak biri varsa üşümek gerçekten güzeldir .
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 03/12/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)kim kazanmazsa bu dünyada ekmek parasıdostunun yüz karası düşmanının maskarası
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 20/11/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)HAYAT BASİTTİR.SEÇİMİNİ YAPARSIN VE ARKANA BAKMAZSIN...(TOLGA)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 20/11/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)herkez kendi gibi başkalarına bakarsa sorun kalmaz,eğer kendi hatdini bilmese başkalarını küçük ve yetersiz görür... ULAŞ UYMAZ(ARDAHAN)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 17/11/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Hayat denilen Gizemli Bir Yol Bu yolda yanımda Tek Sen Ol Gel \"Ben\" bildiğim Gel \"Ölümüne\" Sevdiğim Gel \"Ömrüme Şans\" Dediğim Gel \"güneşim\" Gel \"gamzelim\" Gel \"Dünyam\" Vurgun Yemiş Sevdalara İnat Gel Vurgun Oldugum SeVDaM (((BaRaN)))
Gönderen: SuSKuN_BeY Eklenme Tarihi: 14/11/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 12/11/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Pişman değilim! Sadece dön bak arkana; ne için, nelerden vazgeçtin? Neler dururken, sen neyi seçtin\".
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 12/11/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla. Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 12/11/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Gezen TİLKİ,yatan ASLANDAN SAGLAMDIR
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 12/11/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)inSan a$ıq oLDuqunDa oNa Ne KaDaR \"kırqın\" ne KaDaR \"kızqın\" oLsaDa Hép aTaCaqı ßi téq Msj\'ı ßéqLéR éqéR qéLméyéCéqinDén éMinSé önCéDen attıqı MesajLaRı oKuR YaDa TéLéfoNuNuN tiTRé$imDé oLDuqunu ßiLé ßiLé HéR DaKiKa ßéLqi HisséDMéMi$imDiR DiYé TéqRaR TéLéFoNa ßaqaR A$K ßU DéqiLMİ_?? ßéqLéméK ßéqLéMék ßiDaha ßéqLéMéq ..
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 03/11/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Benimle Konuşmak için Akıllı Olmalısın ..Bana Yetişmek için Hızlı Olmalısın..Beni Geçmek mi İstiyorsun ? Şaka yapıyor olmalısın. hız tukunu SEDAT
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 03/11/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Bir bakış bir bakışa neler anlatır. Bir bakış bir aşığı senelerce ağlatır.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 31/10/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)kolumda var 3-5 jilet façası görende sanır ki bunlar gençlik hatırası hemen ypıştırırlar arkamızdan psikopat damgası ama bilmezler ki bu bir sevdanın hatırası..
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 31/10/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)KADER YOK,ÖLÜM ÇOK YANLIZLIK ZOR BE GÜLÜM....63 MEMET
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 20/10/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)\"Hiçbir şey görüldüğü gibi değildir. Bugün hayat veren su, yarın sizi boğabilir..\" !!
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 14/10/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)ÖLüm dediq!n neDir ki? DöNüşü oLmayaN tatiL aşK dediq!n neDir ki? GençLiqi öLdüRen katiL
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 14/10/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)BİRAZ BURUK BİR DUYGU YÜKLENİRSE YÜREĞİNE, GÖZLERİN ZAMAN ZAMAN TAKILIRSA UZAKLARA, KULAKLARIN ZAMANSIZ DELİ GİBİ ÇINLARSA, BİLKİ BİRYERLERDE ÖZLENMİŞSİNDİR. !
Gönderen: Laker Eklenme Tarihi: 12/10/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)\"Gitmek gerekir bazen.. fazla yormadan, daha çok bıktırmadan.. eğer vaktiyse ardına bile dönüp bakmadan\".
Gönderen: Laker Eklenme Tarihi: 12/10/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)DiBiNi GöRmEdİğİn SuYa DaLmAdIğIn GiBi Emİn OLmAdIğIn SEvGiYe TeSlİm EtMe kEnDİni...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 12/10/2011 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14