Güzel Sözler

Aglama.net - Birlikte en güzel sözlere...
Kullanıcı
Şifre
Beni Hatırla
Güzel söz ekle
Sitene Güzel söz ekle
Acılı sözler
Aldatma sözleri
Anlamlı sözler
Anneler günü mesajları
Arabesk sözler
Arkadaşlık sözleri
Asker mesajları
Atasözleri
Atatürk sözleri
Ayrılık sözleri
Aşk sözleri
Babalar günü mesajları
Bayram mesajları
Başarı sözleri
Beşiktaş mesajları
Cep mesajları
Damar sözler
Delikanlı sözleri
Deyimler
Dini sözler
Doğum günü mesajları
Dostluk mesajları
Duvar yazıları
Duygusal mesajlar
Esprili sözler
Etkileyici sözler
Evlilik mesajları
Fenerbahçe mesajları
Galatasaray mesajları
Geçmiş olsun mesajları
Gurbet sözleri
Günaydın mesajları
Güzel sözler
Gözyaşı ve kalp sözleri
Hadisler
Hak hukuk adalet sözleri
Hakaret sözleri
Hoş sözler
Hüzünlü sözler
ihanet sözleri
ilginç sözler
iltifat sözleri
ingilizce sözler
iyi geceler mesajları
Kadın erkek sözleri
Kandil mesajları
Karım için sözler
Kocam için sözler
Komik sözler
Kutlama mesajları
Kısa sözler
Kötü sözler
Maniler
Mevlana sözleri
Msn sözleri
Mutluluk sözleri
Nasihat sözleri
Nefret mesajları
Popüler sözler
Rest sözleri
Sevgi sözcükleri
Sevgililer günü mesajları
Sitem sözleri
Spor sözleri
Takvim sözleri
Taraftar mesajları
Tatlı sözler
Tekerlemeler
Teklif mesajları
Türkü sözleri
Yabancı sözler
Yalnızlık mesajları
Yeni yıl mesajları
Öğretmenler günü mesajları
Ölüm sözleri
Özdeyişler
Özlem mesajları
Özlü sözler
Özür mesajları
Şiirler
Diğer söz sitelerinden farkımız ne?
İçerik
Üyelik sistemi.
Yorum özelliği
Görünüm.

Anlamlı sözler


Anlamlı-sözler toplam 279 onaylı mesaj var, şu anda 14. sayfadasınız.

Ben o KURTlarla VADİ\'ye de giderim. Yeter ki Kurt Mert olmayı bilsin.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 18/12/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Güneşi seviyorum dedim güneş açınca güneşten kaçtın gölgeyi seviyorum dedin gölge gelince güneşe kaçtın korkuyorum sevgilim çünkü sen beni sevdiğini söylüyorsun
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 16/12/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)icimde Deli bir firtina esiyor.kalbim ise hizla atiyor..icimdeki firtina senden uzakta oldugum icin,kalbim ise sen hersaniye heran hatirladigi icin carpiyor.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 16/12/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)HAYATTA YAPTIĞIM EN BÜYÜK HATA SENİ SEVMEK DEĞİL GELMEYECEĞİNİ BİLE BİLE SENİ BEKLEMEKTİ
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 11/12/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Bir gece ay bana birşey sordu \'niçin seni ağlatan kızla birliktesin\' Aya sordum ve dedim ki: SEN HİÇ GÖKYÜZÜNDEN VAZGEÇEBİLİR MİSİN?
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 02/12/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Kim yıkar,yıpratır seni,sen izin vermezsen?Kim sever seni sen kendini sevmezsen?Herşey sende başlar sende biter...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 01/12/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)HERŞEY SENDE GİZLİ Sevdiğin kadardır ömrün gülebildiğin kadar mutlusun üzülme belki ağladığın kadar güleceksin sakın bitti sanma herşeyi sevdiğin kadar sevileceksin güneşin doğuşundadır doğanın sana verdiği değer ve karşındakine değer verdiğin kadar insansın birgün yalan söyleyeceksen eğer bırak karşındaki sana güvendiği kadar inansın ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret ve sevgiline hasret kaldığın kadar yakınsın unutma yağmurun yağdığı kadar ıslaksın güneşin ısıttığı kadar sıcaksın kendini yanlız hissettiğin kadar yanlızsın ve güçlü hissettiğin kadar güçlüsün kendini güzel hisettiğin kadar güzelsin işte budur hayat budur yaşamak bunu hatırladığın kadar yaşarsın bunu unuttuğunda aldığın her nefes kadar üşürsün ve karşındakini unuttuğun kadar çabuk unutulursun çiçek sulandığı kadar güzeldir kuşlar ötebildiği kadar sevimli bebek ağladığı kadar bebektir ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin bunu da bil sevdiğin kadar sevilirsin...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 27/11/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Kim nekadar Severse Okadar cok SeviLir.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 27/11/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)hayallerin ve umutların perişan olsa dahi; doğacak günün ümidiyle yaşa...!
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 24/11/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Değer verdiğin insan sana senin ona deger verdigin kadar deger vermiyorsa bırak kendi değeriyle kalsın.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 23/11/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Neden zor bu kadar seni sevmek ve bulamamak, dokunmak istedikçe uzaklaşmak, düşündükçe unutmak, neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 09/11/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Yine sıçrayarak uyandım uykumdan, ağlayasıya özlemiştim seni, bir özlemki birikmişti gözkapaklarımda, dokunsalar ağlayacaktım inan, neye yarar gökyüzünde güneş, Sen yokken yanımda.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 09/11/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Seni bir goncayken sevdim, şimdi gül oldun, seni bir yağmur damlasıyken sevdim şimdi göl oldun, ben mi? ben bu çöldeyim şimdi, sende serabım hiç dokunamadığım.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 09/11/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Zaman geçtikçe daha çok bağlanıyorum sana, bir gün bir yerde bir şekilde yollarımızın ayrılacağını bilsemde, nerede olduğunu öğrenmesemde, yaşayacaksın hep içimde.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 09/11/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Gün birgün sevdalanmış geceye, gecede yakamoz düşürmüş denize, o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş, taki güneş tutulup, gölge düşürene dek sevdalarına.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 09/11/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)sen herzaman nerede olursam olayım, ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin, seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam, ama şunu bil seni seviyorum.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 09/11/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)ılık bir rüzgar esti, nereden geldi bilmiyorum. nereye gidiyorsun diye sordum özlenen herşeye dedi o an aklıma sen geldin çünkü özlenen bir tek sendin.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 09/11/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Kimileri vardır aşkın en yücesine layıktır, kimileri vardır aşkın en yücesini versen de aşağılıktır
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 09/11/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Herkes cennete gitmek ister ama kimse ölmek istemez
Gönderen: admin Eklenme Tarihi: 24/08/2008 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (1)

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14