Güzel Sözler

Aglama.net - Birlikte en güzel sözlere...
Kullanıcı
Şifre
Beni Hatırla
Güzel söz ekle
Sitene Güzel söz ekle
Acılı sözler
Aldatma sözleri
Anlamlı sözler
Anneler günü mesajları
Arabesk sözler
Arkadaşlık sözleri
Asker mesajları
Atasözleri
Atatürk sözleri
Ayrılık sözleri
Aşk sözleri
Babalar günü mesajları
Bayram mesajları
Başarı sözleri
Beşiktaş mesajları
Cep mesajları
Damar sözler
Delikanlı sözleri
Deyimler
Dini sözler
Doğum günü mesajları
Dostluk mesajları
Duvar yazıları
Duygusal mesajlar
Esprili sözler
Etkileyici sözler
Evlilik mesajları
Fenerbahçe mesajları
Galatasaray mesajları
Geçmiş olsun mesajları
Gurbet sözleri
Günaydın mesajları
Güzel sözler
Gözyaşı ve kalp sözleri
Hadisler
Hak hukuk adalet sözleri
Hakaret sözleri
Hoş sözler
Hüzünlü sözler
ihanet sözleri
ilginç sözler
iltifat sözleri
ingilizce sözler
iyi geceler mesajları
Kadın erkek sözleri
Kandil mesajları
Karım için sözler
Kocam için sözler
Komik sözler
Kutlama mesajları
Kısa sözler
Kötü sözler
Maniler
Mevlana sözleri
Msn sözleri
Mutluluk sözleri
Nasihat sözleri
Nefret mesajları
Popüler sözler
Rest sözleri
Sevgi sözcükleri
Sevgililer günü mesajları
Sitem sözleri
Spor sözleri
Takvim sözleri
Taraftar mesajları
Tatlı sözler
Tekerlemeler
Teklif mesajları
Türkü sözleri
Yabancı sözler
Yalnızlık mesajları
Yeni yıl mesajları
Öğretmenler günü mesajları
Ölüm sözleri
Özdeyişler
Özlem mesajları
Özlü sözler
Özür mesajları
Şiirler
Diğer söz sitelerinden farkımız ne?
İçerik
Üyelik sistemi.
Yorum özelliği
Görünüm.

Anlamlı sözler


Anlamlı-sözler toplam 279 onaylı mesaj var, şu anda 1. sayfadasınız.

Ölüm ALLAHIN emri ama öldürmek Kötülerin Emridir.! Recep Akca
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 24/12/2013 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)ßenLe TakıL renkLenirsin , fazLa takıLma qökkuşaĞına dönersin..
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 28/11/2013 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Nedir Bu Lens Merakı? Gözlerde Sahte Olduktan Sonra, İnsan Neye Bakıp İnanmalı ? (elif deniz)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 28/11/2013 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Olması Gerekenler Zaten Yanımda Yanımdan Gidenler Kimin Umrunda.. ,)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 28/11/2013 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Arkadaşlık ağlamaksa,yüreğindeki acıyı paylaşmaksa,üzüldüğünde sıcak bir kucaksa,senin için ateşe atlamaksa,dünya durana dek,ruh ölene dek canım bir tanemsin..
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 28/11/2013 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)KRAL DEĞİLİZ EMİR VERELİM VEZİR DE DEĞİLİZ EMİR ALALIM BİZ EMEK VERENLERİZ SİZLERDE ŞEREF VERENLER. EskİİzLeR
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 28/11/2013 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Çok GüLen İnsanLara İyi Davranin Çünkü OnLar Her Zaman YanLiz AğLarLar..
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 24/12/2013 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Bir Merhabayla Girerler Hayatimiza.. Hakkini helal Et Diyip ÇikarLar Geride Kalana Söz Hakki biLe Tanimazlar ne Kadar Ağlamis Ne Kadar üzülmüş Umursamazlar. Birde Giderken Hakkini Helal Et Derler Ya ne Garip Değilmi Haram Ettikleri Hayatin Helalliğini Neden İsterLerki..
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 24/12/2013 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)havaya suya muhtac oldugum kadar muhtacım sana!!!
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 14/01/2014 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Seni seviyorum dedikten sonra ister öldür beni ister kacip git!
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 09/02/2014 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)"geçmise degil gelecege bakin" diyenleri cok gorduk. Kendi gecmisi , gelecegini kovaliyordu. Unutmayin ki; gecmisi iyi olanin, gelecegi de parlak olur.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)" kadinlar seytandir" diyen erkekler ,neden annelerine "benim annem bir melektir" derler?
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)at ölür meydan kalır yiğit ölür şan kalır insan toprak olur ama insalık herzaman kalır.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Önce Düşün,Sonra Konuş, Önce Düşün Ki! Söylediklerin Anlamlı olsun.. (sm)
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Yine çok konuşuyor suskunlugum.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Kıyamet Kopsada , Herkes seni unutsada Ben seni unutmam minik şerçem...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)cömertlik göz kamaştırıcı hediyeler vermek değil zamanında vermektir
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/02/2014 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Cahil ile dost olma: İlim bilmez, irfan bilmez, söz bilmez; üzülürsün. Saygısızla dost olma: Usul bilmez, adap bilmez, sınır bilmez; üzülürsün. Kibirliyle dost olma: Hal bilmez, ahval bilmez, gönül bilmez; üzülürsün. — İlim bil, irfan bil, söz bil. — İkram bil, kural bil, doyum bil. — Usul bil, adap bil, sınır bil. — Yol bil, yordam bil. — Hal bil, ahval bil, gönül bil. — Çok konuşma, boş konuşma, kem konuşma. — Mert ol, yürekli ol. — Kimsenin umudunu kırma. Sen seni bil; ömrünce bu yeter sana.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 15/06/2012 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Bir bakmissinki hayatin icinde yaniyorsun ama ask degil sevgi degil aci degil bu yanis senin hasretindir...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 31/03/2012 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)Ağızdan ağıza İzmarit gibi gezmek olmaz.. Tek bir ciğere gireceksin! Seni de Kimse benim gibi içine çekemeyecek, Göreceksin ??
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 31/03/2012 Kategori: Anlamlı sözler Yorumlar (0)

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14