Güzel Sözler

Aglama.net - Birlikte en güzel sözlere...
Kullanıcı
Şifre
Beni Hatırla
Güzel söz ekle
Sitene Güzel söz ekle
Acılı sözler
Aldatma sözleri
Anlamlı sözler
Anneler günü mesajları
Arabesk sözler
Arkadaşlık sözleri
Asker mesajları
Atasözleri
Atatürk sözleri
Ayrılık sözleri
Aşk sözleri
Babalar günü mesajları
Bayram mesajları
Başarı sözleri
Beşiktaş mesajları
Cep mesajları
Damar sözler
Delikanlı sözleri
Deyimler
Dini sözler
Doğum günü mesajları
Dostluk mesajları
Duvar yazıları
Duygusal mesajlar
Esprili sözler
Etkileyici sözler
Evlilik mesajları
Fenerbahçe mesajları
Galatasaray mesajları
Geçmiş olsun mesajları
Gurbet sözleri
Günaydın mesajları
Güzel sözler
Gözyaşı ve kalp sözleri
Hadisler
Hak hukuk adalet sözleri
Hakaret sözleri
Hoş sözler
Hüzünlü sözler
ihanet sözleri
ilginç sözler
iltifat sözleri
ingilizce sözler
iyi geceler mesajları
Kadın erkek sözleri
Kandil mesajları
Karım için sözler
Kocam için sözler
Komik sözler
Kutlama mesajları
Kısa sözler
Kötü sözler
Maniler
Mevlana sözleri
Msn sözleri
Mutluluk sözleri
Nasihat sözleri
Nefret mesajları
Popüler sözler
Rest sözleri
Sevgi sözcükleri
Sevgililer günü mesajları
Sitem sözleri
Spor sözleri
Takvim sözleri
Taraftar mesajları
Tatlı sözler
Tekerlemeler
Teklif mesajları
Türkü sözleri
Yabancı sözler
Yalnızlık mesajları
Yeni yıl mesajları
Öğretmenler günü mesajları
Ölüm sözleri
Özdeyişler
Özlem mesajları
Özlü sözler
Özür mesajları
Şiirler
Diğer söz sitelerinden farkımız ne?
İçerik
Üyelik sistemi.
Yorum özelliği
Görünüm.

Aşk sözleri


Aşk-sözleri toplam 211 onaylı mesaj var, şu anda 10. sayfadasınız.

Benimle yaşamayı ve kendini bende yaşatmayı severdin. Ben artık hiç sevmiyorum biliyor musun? Çünkü sensiz bunların bir anlamı olmuyor. Acaba bensiz yaşamayı seviyor musun MİNİĞİM..?
Gönderen: ziq10 Eklenme Tarihi: 01/03/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (1)Ben senin en çok melek gülüşünü severdim, Bazen üzgün bazen mutlu olan gözlerini. Yine en çok sana \"Güzel Yüzlüm\" demeyi severdim
Gönderen: ziq10 Eklenme Tarihi: 01/03/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)Köse baslarinda dikiliyorsam Caddelerde tek basima yürüyorsam Geceleri uykusuz kaliyorsam Sebebi bir tek sensin
Gönderen: ziq10 Eklenme Tarihi: 01/03/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)Bahtimdaki uğurumsun Gönlümdeki gururumsun Yarınımsın umudumsun Unutamam melek yüzlüm!
Gönderen: ziq10 Eklenme Tarihi: 01/03/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)Hayallerimizde canlanan şekiller vardı. Sen çok severdin hayal kurmayı, Bende senin yanında durur bir o kadar mutlu olurdum. Bilmem şimdi nerdesin.. kurduğun hayallerde bana yer varmı..?
Gönderen: ziq10 Eklenme Tarihi: 01/03/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)Yalnızdım yapayalnız, kimsem yoktu İşte o zaman sen çıktın karşıma. Seni öyle çok sevdim ki anlatmaya gücüm yetmez. Sen de beni sevdin mi o kadar?
Gönderen: ziq10 Eklenme Tarihi: 01/03/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)Bu sabah seni düşünerek uyandım Bizim şarkımız çaldı yine Ben ağladım, o söyledi Sen de dinledin mi GÜZEL YÜZLÜM..?
Gönderen: ziq10 Eklenme Tarihi: 01/03/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)eğer ilişkileriniz çok mutlu giderken eski sevgilisiyle görüştüğünü öğrenirseniz boşver diyin geçin.çünkü erkekler kendini serbest bırakan ve onları kıskanmayan kızlardan hoşlanır.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 20/02/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)bu böyle bitmedi bitmeyecek benim aşkım sonsuza kadar devam edicek.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 16/02/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)sevsen de sevmesen de sevmek nedir bilmesen de ben seni seviyorum sen beni sevmesen de
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 14/02/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)SARI GİYER GÜNEŞİM OLURSUN. MAVİ GİYER DENİZİM OLURSUN. SİYAH GİYER MATEMİM OLURSUN. BİRGÜN;BEYAZ GİYER BENİM OLURSUN. BİRTANEM...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 07/02/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (1)gözlerin gözlerime bakarken gözlerim seni fark etti.
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 04/02/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)HiÇ BiR SeVaP MuTLu EtMeDi bEnİ,SeNiNle GiRdİğİm GüNaHlAr KaDaR...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 31/01/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)BENİ ARADIĞIN YERDE BULAMAZSAN GÖZLERİNİN DALDIĞI YERDEYİM GÜLÜMM
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/01/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)şimdi daha iyi Anlıyorumki NeFEs almak değilmiş yaşamak ateşlerde yanmak gibi birşey seni severken sensiz olmak...
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 21/01/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)onemli olan seni seviyorum demek degildir seni seviyorum derken titremektir...!!!
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 17/01/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)benim için seni görmek suya benzer seninle yaşamak nefes almaya 3 gün susuz yaşarım nefessiz asla !
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 17/01/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)bir gül kadar güzel ol dikenleri kadar zalim olma ya beni sev yada öldür ama asla yaralı birakma :!:!:!:
Gönderen: DaviNCi Eklenme Tarihi: 14/01/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)Utanırım , söyleyemem yaşadığım yalnızlığı , sözcükler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri?
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 08/01/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)sana dunyanin en guzel gulunu getirsem beni kabul edermisin gulum
Gönderen: Misafir Eklenme Tarihi: 07/01/2009 Kategori: Aşk sözleri Yorumlar (0)

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11